Laura Raila plašākai publikai kļuva pazīstama piedaloties dažādos TV šovos:

TV3 KORU KARI Arņa Medņa dzeltenā kora dalībniece,

LNT Dziedošās ģimenes 3,

Okartes skatuve 2.

Laura Raila pēc profesijas ir popularās un jazz mūzikas vokālais pedagogs, beigusi Rīgas pedagoģijas un Izglītības Vadības Akadēmiju. Viņa pasniedz vokālu citiem un dzied arī pati. Mācījusies un pieredzi guvusi gan apmeklējot meistarklases (piemēram, “Saulkrasti jazz”), gan mācoties pie dažādiem vokālajiem pedagogiem.

Laura bieži tiek aicināta kā vokālo konkursu žūrijas locekle – Cālis, Balsis, Tukuma gailis, Popfestjurmala, Do re mi utt. Kopš 2010. gada kopā ar mammu tiek rīkots ikgadējais vokālistu un ansambļu konkurss/festivāls POPFESTJURMALA. Par konkursu sīkāku informāciju meklējiet mājaslapā www.popfestjurmala.lv

Dziedātāja ir piedalījsies ne tikai Latvijas mēroga konkursos, bet arī starptautiskos, piemēram, 2009. gada septembrī pārstāvot Latviju starptautiskā vokālistu konkursā Ukrainā un iekļūstot finālā. Līdz tam ar labiem rezultātiem piedalījusies dažādos Latvijas konkursos, piemēram 2004./2005. gadā konkursā Do-Re-Mi 1. vieta Jūrmalā un arī Zemgales novadā.

2011. gada vasarā uzstājas kopā ar grupu HAMELEONI Latvijas vasaras tūrē.

2012. gada aprīlī tiek izdots pirmais oficiālais singls “Rīt būs labāk, un 1.  augustā šai dziesmai tiek prezentēts Lauras pirmais videoklips.

2012. gada oktobrī tiek pavadītas divas nedēļas starptautiskā mūzikas projektā  “Give music a chance”Zviedrijā, kura laikā top arī dziesma, internacionāla sastāva ietvaros. Pēc projekta izveidojusies tālāka sadarbība ar Āfrikāņu dziedātāju Allone, ar kuru ierakstītas vairākas dziesmas un nofilmēts videoklips “How strong we are.”

2014. gada jūlijā dziedājusi World Jazz Festival – Riga 2014 ietvaros kopā ar starptautiski atzītiem jazz māksliniekiem.

Pašlaik uzstājas kopā ar NBS Bigbendu, šovprogrammā DisCats un vēl vairākos muzikālos projektos. Piedziedājusi arī tādām grupām kā “Otra puse” un “Hamelioni”

2014. gada 11. decembrī tiek prezentēts jaunais klips “Saules rietā.”

Kopš 2015. gada jūnija uzstājas kopā ar Nacionālo Bruņoto Spēku Bigbendu.

2015. gada novembrī tiek izlaista dziesma I WANNA PRAY, kas iegūst rezonansi starp klausītājiem un medijos.

2015.gada decembrī ar dziesmu I WANNA PRAY uzvar mēneša balsojumā RADIO SWH raidījumā PRIEKŠNAMS.

“Mūzika ir mana sirdslieta, hobijs un darbs… Tā runā labāk par vārdiem.”