Vokālistu un popgrupu konkurss POPFESTJURMALA IV noslēdzies

16.06.2013.

9. jūnijā noritēja jau 4. Popfestjurmala vokālistu un popgrupu konkurss/festivāls, kuru organizēja dziedātāja Laura Raila kopā ar mammu Indru Railu.

Konkursa dienā uzstājās dziedātāji 4 vecuma kategorijās, kuras vērtēja tautā iemīļotais kompinists Uldis Marhilevičs, dziedātāja un vokālais pedagogs Laura Raila, Lady`s Sweet dalībniece, šovu muzikālā producente Karīna Tropa, konkursa dvēsele, mūzikas pedagogs, muzikālās studijas vadītāja Indra Raila, kā arī producents un Vokālais pedagogs Riks Riski.

„Pie mums katru gadu brauc fantastiski dziedātāji, popgrupu priekšnesumi ir fantastiski, ar noslīpētu un horeogrāfiju, lieliskiem vokāliem, krāsainiem tērpiem. Arī solisti pārsteidz, bērni jau 10 gadu vecumā ir ar lielām, skaistām, izkoptām balsīm, mēs tiešām esam dziedātājtauta,” stāsta Laura Raila. Šogad GRAND PRIX ieguva Amanda Bašmakova, kura izpildīja visiem zināmo hitu „Euphoria”, popgrupu starpā uzvaras laurus plūca Gintas Krievkalnes vadītā popgrupa „Espresso.”

Lieliskos dziedātājus šogad atbalstīja LAIMA, kura dāvāja visiem dziedātājiem Laimas šokolādes un konfekškastes, veikalu tīkls ELVI atbvalstīja ar dāvanu kartēm, Tallink labākajiem dāvāja ceļojumus uz Zviedriju, ar iespēju uzstāties koncertā uz kuģa, Grand Prix ieguva savā īpašumā iespēju ierakstīties mūzikas studijā CLOUD STUDIO, kā arī fotosesiju no MARIO FOTO.

Šogad konkursa jaunums bija  katras dziesmas vizualizācija uz lielā ekrāna, attēls tika pieskaņots gan dziesmas tematikai gan izpildījuma dinamikai, līdz ar to padarot katras dziesmas izpildījumu krāšņāku un neatkārtojamu.

Neiztika arī bez kurioziem momentiem, kādas pauzītes laikā žūrijas loceklis, komponists Uldis Marhilevičs spontāni ļāvās improvizācijai pie klavierēm, iesaistot dziesmā konkursa skatītājus.

„Ir liels prieks katru gadu rīkot Popfestjurmala konkursu, dziedātāji un vokālās grupas brauc pie mums atkal un atkal, mums ir interesanti vērot kā augušas vokālās spējas. Gribas pateikt paldies lieliskajiem vokālajiem pedagogiem, kuri tik augstā līmenī sagatavojuši savus audzēkņus . Tiksimies nākošgad,”turpina Laura.